facebook
Tim Platform Akıllı Sıralama Sistemi

Akıllı Sıralama, Tim Platform tarafından geliştirilen, kullanıcı puanlarının yanı sıra, sistemde yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi ile hesaplanan bir sıralama sistemidir.

 

Sıralamada Nasıl Yükselirim?

Firmanızı ekleyin

Firma bilgilerinizi detaylı bir şekilde girin. Harita bilgisinin, kapak görselinin ve logonuzun düzgün girildiğinden emin olun.

Movie

Kaliteli görseller ekleyin

Görsel kalitesi yüksek ürünler, kullanıcılar tarafından daha çok beğenilip yüksek puan almaktadır ve sıralamada ürünün üst sıralara çıkmasında önemli bir yer tutmaktadır.

Picture

Referanslarınızı ekleyin

Hizmet verdiğiniz veya ürününüzün kullanıldığı projeleri referans olarak gösterin. referans sayınızın yüksek oluşu sizi sıralamada yukarıya taşıyacaktır.

Location

Sayfa ziyaret sayınızı arttırın

Tim Platform sayfanızdaki toplam ziyaret sayısını arttırın. Kurumsal web sitenizden link verebilir, sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.

Location

Sosyal medyada paylaşın

Facebook, Twitter vb. gibi sosyal mecralarda kendi sayfanızı paylaşmanız ve ziyaretçilerin sosyal medya kanalı ile TimPlatform.com sayfanıza gelmesi sıralamada sizi yukarı taşıyacak etkenlerdendir.

Movie

Yer aldığınız projeleri işaretleyin

Referans sayınızı arttırın. 

Location

Yorum alın

Ziyaretçiler tarafından firmanız, projeniz veya ürününüz için alacağınız yorum ve puan değerlendirmesi aldığınız puanlarla doğru orantılı bir şekilde bulunabilirliğinizi arttıracaktır.