facebook
Sıkça Sorulan Sorular

*GA : Gayrimenkul Alıcısı

*GF : Gayrimenkul Firmaları

*GT : Gayrimenkul Tedarik ve Hizmet Firmaları

Tim Platform, gayrimenkul sektörünün temel üç bileşenini bir noktada buluşturmayı, iletişimi çeşitlendirerek güçlendirmeyi, güvenilirliği arttırmayı, kullanıcıların referans alacakları bir oluşum olmayı amaç edinmiştir.

Tim Platform GA'lara ister Yatırım amaçlı olsun, ister Kullanım amacı olsun aradıkları kriterlere uygun en doğru gayrimenkulu bulmalarına yardımcı olur.

GF'lere Projelerini doğru ve detaylı şekilde kullanıcılara tanıtmasını sağlayarak, çağımızın iletişim aracı ile potansiyel müşterilere kolayca ulaşmasına yardımcı olur.

GT'lere sundukları hizmet veya ürünleri ve yer aldıkları projeleri referanslarına ekleyerek; tecrübe ve kalitesini ortaya koyma, pazarda ki payını hızlı şekilde büyütme fırsatı bulmasına yardımcı olur.

Tim Platform, Gayrimenkul Sektörünün İletişim ve Referans Merkezi olmayı hedeflemiş ve bu hedefe doğru yol alırken benimsediği güvenilirlik ve dürüstlüğün sadece kendi için değil, sektörde yer alan her firma için öncelikli ilke olması gerekliliğinin farkındadır ve bunun gerçekleşmesi için çabalamaktadır. Bu yüzden yanıltıcı olsun ya da olmasın Tim Platform'da asla reklamlara yer vermemekteyiz.

Tim Platform olarak firma, proje veya ürünleriniz hakkında kullanıcılarla paylaştığınız en ufak bilgiyi bile çok değerli bulmaktayız. Bu yüzden doğru, güvenilir ve zengin içerikle oluşturulmuş sayfaların daha ön plana çıkarılması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da Tim Platform olarak oluşturduğumuz Akıllı Sıralama ile yapıyoruz.

Akıllı Sıralama’da nasıl yükseleceğiniz ile ilgili hazırladığımız Sıralama Rehberimizi Tim Platform’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul alıcısı olarak, sayısı hızla artan inşaat projeleri arasından size en uygun yatırıma, tarafsız ve şeffaf bir karşılaştırma imkanı ile ulaşmak için Sektörün Buluşma Noktası Tim Platform'da bulunmak için üye olmalısınız.

Gayrimenkul firması olarak, firmanızı ve projelerinizi doğru ve etkin şekilde tanıtımını yaparak gayrimenkul alıcılarına ulaşabileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetler için ilgili firmaların referanslarını inceleyerek karar verebileceğiniz Sektörün Buluşma Noktası Tim Platform'da bulunmak için üye olmalısınız.

Hizmet ve Ürün Tedarikçisi olarak, gayrimenkul firmaları ve gayrimenkul alıcılarına ürün veya hizmetlerininizi sunarak, iletişime geçebileceğiniz, referanslarınızla kendinizi öne çıkarabileceğiniz Sektörün Buluşma Noktası Tim Platform'da bulunmak için üye olmalısınız.

Sistemimizde ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri bulunmaktadır.

Siz de hedeflediğiniz müşterilerinize ulaşmak için kendinize en uygun üyeliklerden birini seçerek, Tim Platform’da yer alın ve sektörde ben de varım, deyin.

Pazarda yer edinmek istiyor, geliştirdiğiniz işlerin müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmasını istiyor, profesyonel markanızın bilinirliğini arttırmak istiyor olabilirsiniz. Ücretli üyeliklerimiz, ücretsiz üyeliğin sahip olduğu tüm özellikeri ileriye taşır ve ek özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. Üyelik çeşitlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


YATIRIMCILAR TARAFINDAN S.S.S.

Yatırımcı olarak;

Öncelikli olarak inşa süreci ve / veya satışı devam eden, yatırım değeri yüksek projeler olmak üzere konut ve ticari projeler hakkında eksiksiz ve doğru bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Yıldız Puanlarına bakarak hızlı bir şekilde projeler hakkında fikir sahibi olabilir ve yatırımınızı doğru yönlendirebilirsiniz.

Proje sayfasında projeye ait kataloğu, mimari ve örnek daire görsellerini ve daire planlarını detaylıca inceleyebilisiniz.

Proje özelliklerinden hızlıca projenin ihtiyaç ve isteklerinize cevap verip vermediğini görebilirsiniz.

Projenin tanıtım videolarını izleyebilir, 3 boyutlu modelini derinlemesine inceleyebilirsiniz.

Projede yer alan firmalar ve yıldız puanları size kullanılan ürün ve üretim kalitesi hakkında fikir verebilir.

İlgilendiğiniz proje hakkında soru sorabilir, daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Projeleri favorilerinize ekleyebilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Tim Platform'da yer alan projelerin yüksek kaliteli görselleri, tanıtım metni, ünite tipleri ve fiyatları, projenin sahip olduğu özellik ve olanaklardan başlayarak projenin kataloğunu inceleyebilir, tanıtım videoları ve inşaatın canlı yayını izleyebilir, projeyi 3 boyutlu inceleyebilir ve tek tıklama ile talep formu doldurarak satış yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Üye firmalarımız, proje ve ürün sayfalarını kendileri oluşturup, düzenlemektedirler. Bu yüzden bilgilerimiz sürekli güncel kalmaktadır. Üyemiz olmayan, ancak sistemimize kayıtlı sayfaların güncellenmesi düzenli olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Yatırımcı ve bireysel kullanım amacıyla kullanıcılarımızın ihtiyaç duyacağı Konut, Villa, Rezidans ve Ofis vb. her türlü projeyi sistemimizde bulmanız mümkün. Bu proje türleri dışında üye firmaların referans olarak ekledikleri her türlü inşaat projesi de sistemimizde kayıtlı bulunmaktadır.

Siz yatırımcı kullanıcılarımızın Tim Platform'dan en iyi şekilde faydalanabilmesi için belli kriterler çerçevesinde projeleri süzgeçten geçirerek sizlere ulaştırdığımızı bilmenizi isteriz.

Size en uygun projeyi kolayca bulabilmeniz için "tim-buldu" sistemini oluşturduk. Buradan oluşturduğunuz talep doğrultusunda uygun kriterlere sahip projelerin satış yetkililerinin size ulaşması sağlanmaktadır. Talebinizi oluşturduktan sonra satış yetkilileri size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Bu sürede Projeler sayfasından detaylı arama ile seçeneklerinizi kendiniz belirliyebilir, kayıtlı projeler üzerinden size en uygun projeleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Yatırımcı olarak Tim Platform'a üyelik tamamen ücretsiz olmakla beraber, size özel lansman fırsatlarından, inşaat sektöründe yaşanan son gelişmere, yeni duyurulan projelerden ilk haberdar olmak gibi pek çok faydası var.


GAYRİMENKUL FİRMALARI TARAFINDAN S.S.S.

Gayrimenkul Geliştiricisi olarak;

İnşa süreci ve / veya satışı devam eden konut ve ticari projelerinizin tanıtımını en etkin şekilde yapabilir,

Yatırımcılar tek tıklama ile talep formu doldurur ve satış yetkiliniz ile iletişime geçebilir,

İhtiyaç duyduğunuz Hizmet ve Ürün için Tedarikçi firmaları inceleyebilir ve teklif talep edebilir,

Projelerinizde yer alan firma ve ürünler hakkında yorum ve puan verebilir,

Kendinize ait sayfanızda tanıtımınızı yaparak, marka değerinizi ve güvenilirliğinizi arttırabilir,

Daha önce gerçekleştirdiğiniz projelerinizi ekleyerek referans listenizi oluşturabilirsiniz.

Tim Platform'da yer alan Firma, Proje ve Ürünler üye firmaların kendileri tarafından yüklenmiştir.

Siz de hızlı ve kolay şekilde ücretsiz üyeliğinizi alarak, firma, proje ve ürünlerinizi yükleyin, Tim Platform'da yerinizi hemen alın.

Tim Platform olarak firma, proje veya ürünleriniz hakkında kullanıcılarla paylaştığınız en ufak bilgiyi bile çok değerli bulmaktayız. Bu yüzden doğru, güvenilir ve zengin içerikle oluşturulmuş sayfaların daha ön plana çıkarılması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da Tim Platform olarak oluşturduğumuz Akıllı Sıralama ile yapıyoruz.

Akıllı Sıralama’da nasıl yükseleceğiniz ile ilgili hazırladığımız Sıralama Rehberimizi Tim Platform’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Sistemimizde ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri bulunmaktadır.

Siz de hedeflediğiniz müşterilerinize ulaşmak için kendinize en uygun üyeliklerden birini seçerek, Tim Platform’da yer alın ve sektörde ben de varım deyin.

Ücretli üyeliklerimiz, ücretsiz üyeliğin sahip olduğu tüm özellikleri birkaç adım ileriye taşır ve ek özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. Üyelik çeşitlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Projelerinizin mimari görsellerini ve kataloğunu yüksek kalitede yükleyebilir,

Projenizin tanıtım metni ve proje kimliği ile detaylı bilgi verebilir,

Ünite planlarını görsel ve detaylı bilgilerle sergileyebilir,

Proje özellikleri modülü sayesinde projenizin lokasyonu ve olanakları hakkında kolayca bilgi verebilir,

Projenizin tanıtım videolarını paylaşabilir, 3 boyutlu modelini kullanıcılarımıza derinlemesine inceletebilir,

Projede yer alan firmalar ve kullanılacak ürünler hakkında bilgi vererek projenizin kalitesi hakkında yatırımcılara güven verebilirsiniz.

Firmanızı kullanıcılarımıza en şekilde tanıtabilmeniz için her türlü ihtiyacınıza cevap verecek modüllerimiz aracılığı ile;

Logo ve etkileyici bir kapak görseli ile kullanıcıları karşılar,

Firma kimliği ile hızlı bir şekilde iletişim bilgilerinizi paylaşır,

Hakkımızda, Tarihçe, Vizyon ve Misyon yazılarınızla firmanızı anlatır,

Youtube ve Vimeo'da yer alan videolarınızı sayfanıza entegre edebilir,

Galerinize kaliteli görseller ve firmanızın tanıtım kataloglarını ekleyebilir,

Firmanızın gerçekleştirdiği proje ve işleri referanslarınıza ekleyerek tecrübenizi ve kalitenizi ortaya koyabilir,

Deneyimli firma personelinizi Firma Profesyonelleri modülümüz ile öne çıkarabilirsiniz.


TEDARİK / HİZMET FİRMALARI TARAFINDAN S.S.S.

Gayrimenkul geliştiricilerine hizmet ve/veya ürün sağlayan Tedarikçi firma olarak;

Firmanıza ait sayfanızda hizmet ve ürünlerinizin detaylı şekilde tanıtımını yaparak marka değerinizi ve bilinirliğinizi arttırabilir, Daha önce yer aldığınız projeleri ekleyerek referans listenizi oluşturabilir, İnşa süreci devam eden veya başlayacak projelerden haberdar olarak, inceleyebilir, Proje geliştiricileriyle tek tıklama ile iletişime geçebilir, İhtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürün için tedarikçi firmaları inceleyebilir ve teklif talep edebilir veya oluşturulmuş taleplere teklif verebilirsiniz.

Tim Platform tüm inşaat sektörü ve alt sektörlerini kapsayarak Türkiye'nin İnşaat Merkezi olmayı hedeflemiştir.

Tim Platform'da yer alan Firma, Proje ve Ürünler firmaların kendileri tarafından eklenmiştir.

Siz de hızlı ve kolay şekilde ücretsiz üyeliğinizi alarak, firma, proje ve ürünlerinizi yükleyin, Tim Platform'da yerinizi hemen alın.

Tim Platform olarak firma, proje veya ürünleriniz hakkında kullanıcılarla paylaştığınız en ufak bilgiyi bile çok değerli bulmaktayız. Bu yüzden doğru, güvenilir ve zengin içerikle oluşturulmuş sayfaların daha ön plana çıkarılması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da Tim Platform olarak oluşturduğumuz Akıllı Sıralama ile yapıyoruz.

Akıllı Sıralama’da nasıl yükseleceğiniz ile ilgili hazırladığımız Sıralama Rehberimizi Tim Platform’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Sistemimizde ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri bulunmaktadır.

Siz de hedeflediğiniz müşterilerinize ulaşmak için kendinize en uygun üyeliklerden birini seçerek, Tim Platform’da yer alın ve sektörde ben de varım, deyin.

Ücretli üyeliklerimiz, ücretsiz üyeliğin sahip olduğu tüm özellikleri birkaç adım ileriye taşır ve ek özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. Üyelik çeşitlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Firmanızı kullanıcılarımıza en şekilde tanıtabilmeniz için her türlü ihtiyacınıza cevap verecek modüllerimiz aracılığı ile;

Logo ve etkileyici bir kapak görseli ile kullanıcıları karşılar,

Firma Kimliği ile hızlı bir şekilde iletişim bilgilerinizi paylaşır,

Hakkımızda, Tarihçe, Vizyon ve Misyon yazılarınızla firmanızı anlatır,

Youtube ve Vimeo'da yer alan videolarınızı sayfanıza entegre edebilir,

Galerinize kaliteli görseller ve firmanızın tanıtım kataloglarını ekleyebilir,

Firmanızın gerçekleştirdiği proje ve işleri referanslarınıza ekleyerek tecrübenizi ve kalitenizi ortaya koyabilir,

Eğer Marka / Üretici firma iseniz tüm ürünlerinizi sergileyebilir,

Deneyimli firma personelinizi Firma Profesyonelleri modülümüz ile öne çıkarabilirsiniz.


DESTEK KONULARINDA S.S.S.

Tim Platform'a üye olmak çok kolay! Kayıt Ol bağlantısına tıklayarak ücretsiz üyeliğinizi açabilir ve hızlıca firmanızı, projelerinizi, referanslarınızı ve ürünlerinizi kolayca Tim Platform'a ekleyebilirsiniz.

Standart, Gold veya Platin üyelik seçeneklerimizden birini tercih etmek isterseniz kredi kartı ile hızlıca satın alabilir veya diğer ödeme seçenekleri için bizimle iletişime geçerek randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ücretli üyeliklerimiz, ücretsiz üyeliğin sahip olduğu tüm özellikleri birkaç adım ileriye taşır ve ek özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. Üyelik çeşitlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Standart, Gold veya Platin üyelik seçeneklerimizden birini tercih etmek isterseniz kredi kartı ile hızlıca satın alabilir veya diğer ödeme seçenekleri için bizimle iletişime geçerek randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Standart veya Gold üyesi iseniz ve daha üst bir üyelik seçeneğine geçiş yapmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tim Platform olarak firma, proje veya ürünleriniz hakkında kullanıcılarla paylaştığınız en ufak bilgiyi bile çok değerli bulmaktayız. Bu yüzden doğru, güvenilir ve zengin içerikle oluşturulmuş sayfaların daha ön plana çıkarılması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da Tim Platform olarak oluşturduğumuz Akıllı Sıralama ile yapıyoruz.

Akıllı Sıralama’da nasıl yükseleceğiniz ile ilgili hazırladığımız Sıralama Rehberimizi Tim Platform’u ziyaret ederek inceleyebilirsiniz..

Tim Platform olarak Firma, Proje ve Ürünleri onay için değerlendirirken aşağıdaki listelenen maddelerin sağlanıp sağlanamadığı kadar, girilen içeriğin yeterliliği ve kalitesine de önem vermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Görsellerde estetik olarak kaliteli ve sayfanın yapısını bozmayacak yatay görseller kullanmanız, metinlerin aşırı uzun olmamasına özen göstermeniz onay sürecini kolaylaştıracaktır. Girdiğiniz bilgiler kontrol edildikten sonra size e-posta ile bildirim yapılacaktır.

Firmanızın onaylanması için gerekli minimum içerik;
Logo
Hakkında
İletişim bilgileri
Konum

Projelerinizin onaylanması için gerekli minimum içerik;
Kapak Görseli
Proje Görselleri
Proje Kimliği
Proje Konumu
Hakkında
Özellikler
Ünite Planları (Projenizin listelenebilmesi için en az bir adet girilmeli.)

Ürünlerinizin onaylanması için gerekli minimum içerik;
Görsel
Açıklama
Uygulama Alanları
Teknik Bilgiler