facebook
Tim Platform Kullanıcı Rehberi

1. TİM PLATFORM’A ÜYE OLMAK

Üyeliğinizi oluşturmak için Tim Platform sayfalarında sol kolonun üst kısmında yada üst barın sağ tarafında yer alan KAYIT OL bağlantısına tıklamanız (1.1a) ve açılan yeni sayfamızdan ilgili üyelik tipini seçerek (1.1b) üyelik için gerekli alanları doldurmanız yeterlidir (1.1c).

Ayrıca Tim Platform’u sadece Yatırımcı olarak kullanacaksanız Facebook ile kolayca üyelik oluşturabilir ve giriş yapabilirsiniz. (1.1d)

1.1a

Görsel:1.1a

1.1b

Görsel:1.1b Size uygun üyelik tipini seçmeniz daha sonra göreceğiniz seçenekleri etkileyeceği için önemlidir.

Görsel:1.1c                                                                 Görsel:1.1d

1.1c

1.1d

Profil bilgilerinizi oluşturmak veya düzenlemek için Yönetim Sayfasından Profilim kutucuğuna tıklayarak (1.2.a) açılan sayfada yer alan bölümleri uygun şekilde doldurabilirsiniz.

Profilim sayfasına kolayca ulaşmak için buraya tıklayınız.

Görsel:1.2a

1.2a

Profil ve Kapak görselinizi değiştirmek için ilgili alanın üzerine gelince çıkacak mavi tuşa tıklamanız yeterlidir.(1.2.b) Profil görselinizin en az 160x160 piksel, Kapak görselinizin en az 700x270 piksel boyutlarında olması ve yatay bir görsel kullanmanız tavsiye edilir.

Diğer fotoğraf ve görsellerinizi yüklemek için sayfanın üst kısmında yer alan Görseller sekmesine geçmeniz gerekmektedir.(1.2.b)

Görsel:1.2b

1.2b

Yüklemek istediğiniz görselleri Dosya Seç tuşu ile seçtikten veya belirtilen alana sürükle bırak yaptıktan sonra YÜKLE tuşuna basmanız yeterlidir. (1.2.c)

Görsel:1.2c

1.2c

Firma Profesyoneli olarak firmalarda yer almak için; Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Özgeçmişim’e tıklayarak özgeçmiş bilgilerinizi girebileceğiniz yönetim sayfasına ulaşabilirsiniz. (1.3a)

Özgeçmişim sayfasına kolayca ulaşmak için buraya tıklayınız.

Görsel:1.3a

1.3a

1.3.1. ÇALIŞTIĞIM FİRMALAR

Çalışanı olduğunuz firmaları profilinize unvan, meslek ve tarih bilgileri ile ekleyerek deneyimleriniz hakkında detaylı bilgi verebileceğiniz modülümüzdür.

Eklediğiniz bilgilerdeki firma Tim Platform’da yer alıyor ise firmanın onayı gerekmektedir.

1.3.2. ÖDÜL / SERTİFİKA / SEMİNER

Kişisel olarak aldığınız ödül ve sertifikalar, katıldığınız seminerler ve hakkınızda yayınlanmış haberleri profilinizde sergilemenize olanak sağlayan modülümüzdür.

Bilgi girişi için ilgili başlığı seçtikten sonra gerekli alanları doldurmanız yeterlidir. Eğer girdiğiniz bilgi ile alakalı verebileceğiniz bir link varsa profil ziyaretçilerinizi o sayfaya yönlendirebilirsiniz.

1.3.3. YETENEKLERİM

Kişisel becerilerinizi listeleyebileceğiniz ve diğer kullanıcılar tarafından değerlendirilebileceğiniz modülümüzdür.

1.3.4. EĞİTİMİM

Eğitim bilgilerinizi detaylı şekilde girebileceğiniz modülümüzdür.

 

2. TİM PLATFORM’A FİRMA EKLEME

Tim Platform’da yer alan firmaları; projeleri gerçekleştiren İnşaat Firmaları, inşaat firmalarına ürün Tedarik eden ve Hizmet sunan firmalar olarak 3 gruba ayırdık.

Tedarikçi Firmaları; Üretici, Uygulamacı ve Bayi olarak, Hizmet Firmalarını ise Mimar, Mühendis, Mimari Görselleştirme gibi çoğunlukla projelendirme aşamasında rol alan firmalar olarak tanımlayabiliriz.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra üye Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Firmam’a tıklayarak Firma yönetim sayfasına ulaşabilirsiniz. (2.2a)

Firmam sayfasına kolayca ulaşmak için buraya tıklayınız.

Görsel:2.2a

Görsel:2.2a

Firma eklemek için Yeni Firma Ekle tuşuna tıklamanız yeterlidir. (2.2b)

Görsel:2.2b

Görsel:2.2b

Açılan sayfa firmanızın Tim Platform’da yer alabilmesi için gerekli olan temel bilgilerin girişini yapacağınız sayfadır. Örnek bilgi girişi için 2.3.1 başlığını inceleyebilirsiniz.

Sayfa sonunda yer alan Ekle tuşuna bastıktan sonra Firmanız onay sürecine girmiştir. Yeterli içeriğe sahip olan firmalar en kısa sürede onaylanarak Tim Platform kullanıcılarının kullanımına açılır. (2.2c)

Onay sürecinde iken firmanız hakkında bilgi girişine devam edebilir eklediğiniz bilgileri düzenleyebilirsiniz. (2.2c)

Görsel:2.2c

Görsel:2.2c

Firmanızı düzenlemek ve daha detaylı bilgi girişi için Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Firmam’a tıklayarak Firma yönetim sayfasına gitmeniz ve Düzenle tuşuna basarak ilgili alanı seçmeniz gerekmektedir. (2.3a)

Firmanızın logosu, iletişim bilgileri, konumunu, hakkında, misyon ve vizyon gibi bilgilerinin girişini ve düzenlemesini bu alandan yapabilirsiniz.

Logo görselini yüklerken en az 150 px’e 60 px boyutlarında olması logonuzun sayfada doğru gösterimi açısından gereklidir. Beyaz içeren logoların arka planı olmadan png formatında yüklenmemesi tavsiye edilir.

Kapak görseli yüklerken genişliği en az 680 px boyutunda görsel kullanmanız tavsiye edilir. Yükseklikte bir sınırlama olmamakla birlikte yatay görsellerin kullanılması tavsiye edilir.

Örnek bilgi girişi; Görsel:2.3.1a

Görsel:2.3.1a Örnek Bilgi Girişi

Firmanızın tanıtıcı görsellerini bu arayüz aracılığı ile yükleyerek Tim Platform kullanıcılarıyla daha etkili şekilde etkileşim kurabilirsiniz.*

Yüklemek istediğiniz görselleri sürükle bırak yapabileceğiniz gibi sürükle bırak için işaretli alana tıklayarak açılan pencere aracılığıyla da seçim yapabilirsiniz. (2.3.2a)

Seçtiğiniz görseller aşağıda listelenecektir ve Yükle tuşuna basmanızla yükleme işlemi gerçekleştirilir. (2.3.2a)

Görsel:2.3.2a

Görsle:2.3.2a

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra görsellerinizin sırasını sürükle bırak yaparak değiştirebilirsiniz. Sırayı kaydet tuşuna basarak yaptığınız sıralamayı kaydetmeyi unutmayın. (2.3.2b) 

*Görsel yükleme hakkı üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, Ücretsiz üyelik ile firma sayfanıza sadece 1 adet görsel yükleyebilirsiniz.

Görsel:2.3.2b

Video modülümüz ile firma sayfanıza Youtube veya Vimeo’da yer alan tanıtım videolarını kolayca ekleyebilirsiniz.*

Videonun yer aldığı kaynağı seçerek, video linkini ilgili alana yapıştırdığınızda sistemimiz ilgili videonun bilgilerini otomatik olarak alacaktır. Dilerseniz Başlık ve Açıklama kısımlarını düzenleyebilirsiniz. Kaydet’e basmanız videonun sayfanıza eklenmesi için yeterlidir. (2.3.3a)

*Video yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, firma sayfanıza video yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:2.3.3a

Katalog modülümüz ile firma sayfanıza PDF formatında her türlü tanıtım materyalini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.*

Yüklemek istediğiniz dosyanın boyutlarına en uygun olan formatı seçmeniz kataloglarınızın en doğru şekilde gösterilmesi için önemlidir. (2.3.4a)

*Katalog yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, firma sayfanıza katalog yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:2.3.4a

Ödül ve Sertifika modülümüz ile sahip olduğunuz sertifikalar ve/veya kazandığınız ödülleri ekleyerek sayfanızda sergileyebileceğiniz hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz Ödül veya Sertifikaya PDF veya JPG formatında ekleyebilirsiniz. (2.3.5a)

*Ödül ve Sertifika modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Standart, Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:2.3.5a

Haberler modülümüz; Firmanız hakkında güncel gelişmeleri sayfanızda paylaşmanızı sağlayan hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz habere JPG formatında görsel ekleyebilirsiniz, ilgili haber eğer başka yerlerde de yer almış ise referans linkini koyarak kullanıcıları haber kaynağına yönlendirebilirsiniz. (2.3.6a)

*Haberler modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:2.3.6a

Firmanızın veya Markanızın şube ve fabrika gibi farklı lokasyonlarda bulunan birimlerinin iletişim bilgilerini ve konumunu ekleyerek firma sayfanızda gösterimini yapabileceğiniz modülümüzdür.*

Şube bilgilerinin doldurulmuş örnek hali (2.3.7a)

*Şubeler modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:2.3.6a

Firma Profesyonelleri; Tim Platform’da yer alan firmaların tüm çalışanlarını kapsayan, firmaların çalışanları ile birlikte deneyimlerini ve başarılarını göstermelerini sağlayan modülümüzdür.

Çalışanlarınızı firma sayfanıza ekleyebilmeniz için çalışanız tarafından üyelik oluşturularak 1.3.1 başlığında anlatıldığı şekilde firmanızı çalıştığı firmalara eklemesi gerekmektedir.

Çalışanınız tarafından oluşturulan talepler sizin onayınızdan geçtikten sonra firma sayfanızda gösterilecektir. (2.3.8a)

Dilerseniz onayladığınız çalışan referanslarını silebilir veya sayfanızda gözükmesini engelleyebilirsiniz.

Görsel:2.3.8a

Hizmet firması iseniz firmanızı yer aldığı projelere ekleyerek referanslarınızı sergilemeniz için 2 farklı yol izleyebilirsiniz.

İlk yol; Yer aldığınız projenin sayfasının sağ kolonunda bulunan projede Yer Alan Firmalar alanının altındaki +Firmanız projede yer aldı mı?’ya tıklayın. (2.4a)

Projede ki görevinizi seçerek güvenlik sorusunu doğru cevaplamanız firmanızı projeye eklemek için yeterlidir. Oluşturduğunuz talep en kısa sürede onaylanarak ilgili proje sayfasında gösterilecektir. (2.4b)

Görsel:2.4a

Görsel:2.4a

Görsel:2.4b

Görsel:2.4b

İkinci yol; Üye Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Referanslar’a tıklayın. (2.4c)

Görsel:2.4c

Görsel:2.4c

Açılan sayfada ilgili alana proje ismini yazarak yer aldığınız projeyi bulduktan sonra projede ki görevinizi seçerek firmanızı projeye eklemek için Gönder’e basmanız yeterlidir. Oluşturduğunuz talep en kısa sürede onaylanarak ilgili proje sayfasında gösterilecektir. (2.4d)

Görsel:2.4d

Görsel:2.4d

Eğer yer aldığınız proje Tim Platform’da kayıtlı değil ise, projeyi Referans Proje olarak kolayca ekleyebilirsiniz. Referans Projelerinizi nasıl ekleyebileceğinizi 3.3 / 3.2.1 / 3.2.2 numaralı başlıklardan öğrenebilirsiniz. (2.4e)

Görsel:2.4e

Görsel:2.4e

 

3. TİM PLATFORM’A PROJE EKLEME

İnşaat sektöründe yer alan projeleri kullanıcılarımıza en doğru ve hızlı şekilde fayda sağlamak için iki gruba ayırdık;

Gayrimenkul Alıcılarına / Yatırımcılarına satışa sunulan Konut, Ofis ve Ticari alana sahip tüm projeleri Yatırım Projesi grubuna dahil ediyoruz.

Geri kalan her türlü alt yapı ve üst yapı projelerini ise Referans Projesi olarak gruplandırıyoruz.

Gayrimenkul / İnşaat Firması olarak tanıtımını gerçekleştireceğiniz projeleri eklemek için üye Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Projelerim’e tıklayarak Proje yönetim sayfasına ulaşabilirsiniz. (3.2a)

Projelerim sayfasına kolayca ulaşmak için buraya tıklayınız.

Görsel:3.2a

Sayfanın üst orta kısmında yer alan Yeni Proje Ekle tuşuna basarak proje ekleme işlemine kolayca başlayabilirsiniz. (3.2b)

Görsel:3.2b

Yatırım Projelerini detaylı şekilde sadece İnşaat firmaları ekleyebilmektedir. Diğer firmalar bu gruba dahil projeleri yükleseler dahi referans proje özellikleriyle sisteme eklenecektir. Eklenen bu projeler tarafımızca düzenlenerek ilgili inşaat firmasına aktarılacaktır.

Projenizin ismi, tipi, konumu, inşaat alanı, ünite sayısı, tanıtım yazısı ve kapak görseli gibi temel bilgilerinin girişini gerçekleştireceğiniz bölümdür. 

Projenizin kapak görseli projenin kendi sayfası dışındaki noktalarda kullanılması içindir bu yüzden en az 720 piksel genişliği ile 16x9 oranlarında yüklemenizi tavsiye ederiz. Aksi durumlarda görseliniz tam ve doğru şekilde gösterilmeyebilir. (3.2.1a)

Projenizin konumunu haritadan doğru şekilde seçmeniz kullanıcıların projenizi değerlendirmesinde önemli bir kriterdir.

Projenizin genel bilgilerini doldurduktan sonra gönder tuşuna basarak onay sürecine dahil etmiş olursunuz.

Gönder Tuşuna bastıktan sonra Görseller sayfasına yönlendirilirsiniz, buradan eklediğiniz projenin bilgi girişine devam edebilirsiniz. 

Görsel:3.2.1a, Büyük hali için görsele tıklayınız.

Projenizin görsellerini ekleyeceğiniz bölümdür.*

Yüklemek istediğiniz görselleri kesik çizgilerle belirtilen alana sürükle bırak yöntemiyle veya belirtilen alana tıklayarak açılan pencereden seçerek kolayca yükleyebilirsiniz. (3.2.2a)

Seçtiğiniz görseller belirtilen alanın altında listelenecektir ve YÜKLE tuşuna basmanızla yükleme işlemi gerçekleştirilir. (3.2.2a)

Görsel:3.2.2a

Dilerseniz yüklenen görsellerinizin sıralamasını sıra numaraları girerek düzenleyebilirsiniz. (3.2.2b)

Görsel:3.2.2b

*Görsel yükleme hakkı üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, Ücretsiz üyelik ile proje sayfanıza sadece 3 adet görsel yükleyebilirsiniz.

Projelerin en önemli kısımlarından biri olan Ünite ve Kat Planlarını yükleyebileceğiniz panelimizde satışını planladığınız Üniteleri tüm detayları ile kullanıcılarımıza sunabilirsiniz.(3.2.3a)

Görsel:3.2.3a

Ünite Planlarını yüklerken dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekildedir,(3.2.3b)

Ünite Tipi: Ünitenize en uygun tipi seçmeniz gerekmektedir.

Ünite Başlığı: Ünitelerinize mümkünse tanımlayıcı bir başlık giriniz

Ünite Planı Görseli: 16:9 oranlarında bir görsel kullanmanız tavsiye edilir. Birden fazla plana sahip dubleks ve tripleks ünitelerin planlarını tek görselde birleştirmeniz ayrı ayrı planlar olarak girmemeniz gerekmektedir.

Brüt Alan: Genel Brütten farklı olarak Sosyal Alanların, Otopark vb. dahil edilmediği Brüt Alandır.

Net Alan: Süpürülebilir alanlar toplamıdır. Yanıltıcı olmaması adına Açık alanların dahil edilmemesi tavsiye olunur.

Balkon / Teras / Alanı: Süpürebilir Açık alanlar toplamıdır. Üniteye özel yeşil alanlar dahil edilebilir.

Ünite Fiyatı: Girilmesi Tim Platform sıralaması açısından önemli bir kriter olarak değerlendirilmektedir ancak zorunlu değildir.

Projenin Birincil Dairesi: Proje listelemeleri ve aramalarda bilgileri gösterilecek bir üniteyi işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda projeleriniz sadece firma sayfanızda sergilenir, arama ve listelemelerde gösterilmez.

Görsel:3.2.3b

Görsel:3.2.3c

Projenizin hızlı bir özeti özelliği taşıyan Proje Özellikleri kısmının kullanımı çok kolaydır; projenizin sahip olduğu özellikleri işaretlemeniz yeterlidir projeniz otomatik olarak anında güncellenir.

Video modülümüz ile proje sayfanıza Youtube veya Vimeo’da yer alan tanıtım videolarını kolayca ekleyebilirsiniz.*

Videonun yer aldığı kaynağı seçerek, video linkini ilgili alana yapıştırdığınızda sistemimiz ilgili videonun bilgilerini otomatik olarak alacaktır. Dilerseniz Başlık ve Açıklama kısımlarını düzenleyebilirsiniz. Kaydet’e basmanız videonun sayfanıza eklenmesi için yeterlidir. (3.2.5a)

Yüklediğiniz videolar proje sayfanızda proje kimlik bilgilerinin hemen altında listelenmektedir. Bu yüzden önemli bir tanıtım materyalidir.

*Video yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, firma sayfanıza video yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:3.2.5a

Haberler modülümüz; Projeniz hakkında güncel gelişmeleri, kampanyaları proje sayfanızda paylaşmanızı sağlayan hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz habere JPG formatında görsel ekleyebilirsiniz, ilgili haber eğer başka kaynaklarda da yer almış ise referans linkini koyarak kullanıcıları haber kaynağına yönlendirebilirsiniz. (3.2.6a)

*Haberler modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:3.2.6a

Katalog modülümüz ile Projenizin PDF formatında her türlü tanıtım materyalini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.*

Yüklemek istediğiniz dosyanın en boy oranına en uygun olan formatı seçmeniz kataloglarınızın en doğru şekilde gösterilmesi için önemlidir.(3.2.7a)

*Katalog yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, proje sayfanıza katalog yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:3.2.7a

 

Ödül ve Sertifika modülümüz ile projelerinizin aldığı sertifikaları ve/veya kazandığınız ödülleri ekleyerek sayfanızda sergileyebileceğiniz hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz Ödül veya Sertifikaya PDF veya JPG formatında görsel ekleyebilirsiniz. (3.2.8a)

*Ödül ve Sertifika modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Standart, Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:3.2.8a

 

Gayrimenkul Alıcılarına / Yatırımcılarına satışa sunulan Konut, Ofis ve Karma Projelerin dışında kalan her türlü alt yapı ve üst yapı projelerini Referans Projesi olarak gruplandırıyoruz.

Referans projelerini olabildiğince sade ve bilgi odaklı tasarladık. Bu yüzden referans projelerinde sadece Genel Bilgi ve Görseller Modülü aktiftir. Bu modüller dışında yüklediğiniz içerikler gösterilmeyecektir. (3.3a)

Görsel:3.3a

 

4. TİM PLATFORM’A ÜRÜN EKLEME

Ürün Modülümüz ile marka olarak ürünlerinizin detaylı tanıtımını yapabilir, video, katalog, istediğiniz formatta teknik dokümanlarını ve aldığı ödül ve sertifikaları ekleyebilirsiniz.

Markanızın ürünlerinin kullanıldığı projeleri ekleyerek veya işaretleyerek Referanslarınızı oluşturabilirsiniz. Bu , Marka ve Ürünlerinizin değerini göstermek ve bilinirliğini arttırmak adına en etkili yollardan biridir.

Ürününüzü eklemek için üye Yönetim Paneli’nde veya sol kolonda üye ismine tıklayarak açılan yönetim menüsünde yer alan Ürünler’e tıklayarak Ürün yönetim sayfasına ulaşabilirsiniz. (4.1a)

Ürün yönetim sayfasının sağ üst kısmında yer alan +YENİ ÜRÜN EKLE ‘ ye tıklayarak ürün eklemeye başlayabilir veya eklemiş olduğunuz ürünleri detaylar kısmına tıklayarak düzenleyebilirsiniz. (4.1b)

Ürünlerim sayfasına kolayca ulaşmak için buraya tıklayınız.

Görsel:4.1a 

Görsel:4.1b

Ürününüzün ismi, kategorisi, ürün kodu, uygulama alanları, teknik bilgiler ve tanıtım metni gibi temel bilgilerinin girişini gerçekleştireceğiniz bölümdür. (4.1.1.a)

Ürününüzün kategorisini doğru şekilde seçmeniz ve ilgili anahtar kelimeleri etiket kısmına yazmanız ürününüzün bulunabilirliği için önemlidir.

Ekle Tuşuna bastıktan sonra görseller sayfasına yönlendirilirsiniz, buradan eklediğiniz ürünün bilgi girişine devam edebilirsiniz.

Görsel:4.1.1a

Ürününüzün görsellerini ekleyeceğiniz bölümdür.*

Yüklemek istediğiniz görselleri kesik çizgilerle belirtilen arana sürükle bırak yöntemiyle veya belirtilen alana tıklayarak açılan pencereden seçerek kolayca yükleyebilirsiniz. (4.1.2a)

Seçtiğiniz görseller belirtilen alanın altında listelenecektir ve YÜKLE tuşuna basmanızla yükleme işlemi gerçekleştirilir. (4.1.2a)

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra görsellerinizin sırasını sürükle bırak yaparak değiştirebilirsiniz. Sırayı kaydet tuşuna basarak yaptığınız sıralamayı kaydetmeyi unutmayın. (4.1.2b)

Birincil görsel olarak seçilen görsel sol tarafında yeşil bir tik işaretine sahiptir. Birincil görsel ürününüz kapak görseli olacağı için ürününüzü en iyi anlatacak görseli seçmenizi tavsiye ederiz.(4.1.2b)

*Görsel yükleme hakkı üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, Ücretsiz üyelik ile ürün sayfanıza sadece 3 adet görsel yükleyebilirsiniz.

Görsel:4.1.2a

Görsel:4.1.2b

Video modülümüz ile ürün sayfanıza Youtube veya Vimeo’da yer alan tanıtım videolarını kolayca ekleyebilirsiniz.*

Videonun yer aldığı kaynağı seçerek, video linkini ilgili alana yapıştırdığınızda sistemimiz ilgili videonun bilgilerini otomatik olarak alacaktır. Dilerseniz Başlık ve Açıklama kısımlarını düzenleyebilirsiniz. Kaydet’e basmanız videonun sayfanıza eklenmesi için yeterlidir.(4.1.3a)

*Video yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, firma sayfanıza video yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:4.1.3a

Dosya ekleme modülümüz ile ürünlerinizin tüm teknik dokümanlarını, çizim dosyalarını, uygulama rehberini, vb. Dosyayı ürün sayfanıza ekleyerek sayfanızda paylaşabileceğiniz hizmetimizdir.* (4.1.4a)

Eklemek istediğiniz dosyaları dwg, rvt, dxf, pdf, rfa, 3ds, max ve pln formatlarında ekleyebilirsiniz. EXE vb. dosya formatlarına güvenlik amacıyla izin verilmemektedir.

*Dosya ekleme modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Standart, Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:4.1.4a

Haberler modülümüz; ürününüz hakkında güncel gelişmeleri sayfanızda paylaşmanızı sağlayan hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz habere JPG formatında görsel ekleyebilirsiniz, ilgili haber eğer başka kaynaklarda da yer almış ise referans linkini koyarak kullanıcıları haber kaynağına yönlendirebilirsiniz.(4.1.5a)

*Haberler modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:4.1.5a

Katalog modülümüz ile ürününüzün PDF formatında her türlü tanıtım materyalini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.*

Yüklemek istediğiniz dosyanın en boy oranına en uygun olan formatı seçmeniz kataloglarınızın en doğru şekilde gösterilmesi için önemlidir.(4.1.6a)

*Katalog yükleme üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, ürün sayfanıza katalog yükleyebilmek için Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:4.1.6a

Ödül ve Sertifika modülümüz ile ürünlerinizin aldığı sertifikaları ve/veya kazandığınız ödülleri ekleyerek sayfanızda sergileyebileceğiniz hizmetimizdir.*

Eklemek istediğiniz Ödül veya Sertifikayı PDF veya JPG formatında ekleyebilirsiniz. (4.1.7a)

*Ödül ve Sertifika modülümüz üyelik çeşitlerine göre sınırlandırılmıştır, bu modülden faydalanabilmek için Standart, Gold veya Platin üye olmanız gerekmektedir.

Görsel:4.1.7a

Ürünlerinizi yer aldığı projelere ekleyerek referanslarınızı sergilemeniz için ilgili proje sayfasında yer alan “+Ürününüz projede yer aldı mı?” tuşuna tıklamanız ve açılan alandan projede kullanılan ürünlerin yanındaki kutucuğu işaretlemeniz yeterlidir. (4.2a)

Eğer Tim Platform'da kayıtlı olmayan ancak projelerde kullanılan ürünleriniz var ise ilgili ürünlerin isimlerini girdikten sonra KAYDET tuşuna basarak referanslarınıza kolayca eklemeniz mümkün. (4.2b)

Oluşturduğunuz talep en kısa sürede onaylanarak ilgili proje sayfasında gösterilecektir. 

Eğer yer aldığınız proje Tim Platform’da kayıtlı değil ise, projeyi Referans Proje olarak kolayca ekleyebilirsiniz. Referans Projelerinizi nasıl ekleyebileceğinizi 3.3 / 3.2.1 / 3.2.2 numaralı başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Görsel:4.2a

Görsel:4.2b