facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
YUNUSOĞLU İNŞAAT A.Ş.
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 (232) 238 54 44

GSM

Faks

0 (232) 239 38 38

Yetkili

YUNUS YUNUSOĞLU

Adres

Mithatpaşa Cad. Liman Reis Mah. No: 733

İl / İlçe

İzmir,Narlıdere

Sektör
Kuruluş

1971

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak, hem bugün, hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli “Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları” inşa ediyoruz.
 
Yunusoğlu olarak 45 Yılı aşkın sürede ilkemiz çevreye duyarlı,yaşam kalitesini yükseltecek,işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmek en büyük arzumuz. Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak insana odaklı doğaya saygılı,mimari ve teknolojide üst düzeyde yetkin konut ihtiyaçlarını öncelikle sosyal ,sportif ve kültürel aktivitelerde geleceğe taşımayı görev bildik.
 
Yunusoğlu marka değerleri,faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; geliştirdiklerimiz ve oluşturduklarımızla topluma kattığımız değerlerin bütünüdür.
Gerek proje,gerekse şantiye konusunda dinamik ve deneyimli,uluslar arası inşaat tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran Yunusoğlu Şirketler Grubu hızlı,güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Başta Narlıdere, Balçova, Sahilevleri gibi İzmir’in gözde bölgelerinde proje yapan Yunusoğlu tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorluyor.
 
İzmir’in en lüks ve en prestijli konut projelerinin altına 45 yılı aşkın süredir gururla imza atan Yunusoğlu, İzmir’in en gözde ve popüler yerlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Yunusoğlu’nun yaptığı inşaat projeleri genelde kısa süre içinde kendi bölgesinde birer simge haline gelmiş ve birçok ünlünün de tercihi olmuştur.

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1054 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş