facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
YILDIZ ENTEGRE
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

(262) 316 6100

GSM

Faks

(262) 316 6196

Yetkili

E-posta

Adres

İstasyon, Ankara Cd. No:127, 41250

İl / İlçe

Kocaeli,Kartepe

Kuruluş

1930

Hakkımızda

Yıldız Entegre; evrensel kalite ve standartlarda hizmet veren, orman ürünleri sektörünün öncü, Türk sanayisinin ise lokomotif kuruluşlarından biridir. Ürün kalitesi, satış ağı ve satış sonrası hizmetleriyle farklılığını ortaya koyan Yıldız Entegre sadece ülkemizin değil global pazarların da en çok saygı duyduğu markalarından biri olarak Türk Ekonomisine güç katmaktadır. Sürdürülebilir politikaları ile uluslararası pazarlara yön veren Yıldız Entegre; üretim, ihracat ve istihdam gücüyle, ülkemize katma değer sağlayacak yeni kaynaklar oluşturmak için çalışmaktadır.

Ürettiği kaliteli, güvenli ve kullanıcı dostu ürünleriyle, yaşam alanlarını konforla buluşturan Yıldız Entegre toplamda  1.300.000 m² alan üzerine kurulu 6 tesisi ile günlük 8.700 m³ levha üretim kapasitesine sahiptir. Bünyesinde MDF, MDFlam, Sunta, Suntalam, Laminant Parke, MDFKapı, Boyalı MDF, MDF Boy Kapak, Kapı Paneli, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. Ürün ve hizmet kalitesi, çalışan kalitesi ile en üst seviyeye taşınabilir görüşünü yansıtan  2000’i aşkın çalışanıyla, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Doğanın estetiğini, yaşam alanlarına taşıyan Yıldız Entegre; ”Bugün için ürettiklerin, yarınları tüketmesin” anlayışıyla toplumsal, çevresel ve kültürel alanlarda hem bugünün insanlarına hem de gelecek kuşaklara karşı sorumluluk bilinciyle çalışır. Kurum olarak her yıl kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla beraber de  birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe imza atar.

Farkında olmayabilirsiniz; fakat Yıldız Entegre sayamayacağımız kadar çok alanda, hayatı size ait kılan seçimlerin temelinde yer alıyor.

Ayak bastığınız parkeden, yemek yediğiniz masaya;

Arkasında güvende hissettiğiniz kapıdan, hatıralarınızı sakladığınız çekmeceye,

Kıyafetlerinizi koyduğunuz gardıroptan, lezzetleriyle baş döndüren mutfağınızın dolabına her gün sizinle defalarca buluşur.

Yıldız Entegre; hayatta, her yerde…

ÜRÜNLER

VARIODOR

YILDIZ ENTEGRE

0 projede yer aldı

VARIO CLIC AQUA LAMİNANT PARKE

YILDIZ ENTEGRE

0 projede yer aldı

VARIO CLIC LAMİNANT PARKE

YILDIZ ENTEGRE

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1075 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş