facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
ŞAHİN MİMARLIK İNŞAAT
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0312 222 75 29

GSM

Faks

Yetkili

Adres

Bişkek Caddesi 71. Sok. No: 23/1 Emek

İl / İlçe

Ankara,Çankaya

Sektör
Kuruluş

1958

Hakkımızda

TARİHÇE
 
Firmamız, ticari faaliyetlerine 1958 yılında Ankara'da  başlamıştır.  Özel İnşaat yapımı adıyla, Yap - Sat olarak 1983 yılına kadar devam etmiştir.
1983 Yılından itibaren firmaya Mustafa ŞAHİN (mimar) ve Mutlu ŞAHİN (müteahhit)  ortak olarak katılmış olup, bu tarihten itibaren firmamızın faaliyet alanları mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat, taahhüt ve ticaret olarak genişlemiş ve firmanın gelişmesi sağlanmıştır.
 
1991 yılında bir aile şirketi olarak ŞAHİN MİMARLIK MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ resmi olarak kurulmuş ve kurumsal hale gelmiştir.
 
Kuruluş tarihinden bu zamana kadar firmamız Ankara'da toplu konut, iş merkezi ve okul yapıları olarak 70'e (yetmiş) yakın binada toplam 180.000 m2 'ye yakın inşaatın ayrıca yurt içi ve yurt dışında toplu konut, iş merkezi, hastane, okul, yurt, camii ve sosyal tesisleri olmak üzere 1000 'e (bin) yakın yapıya ait projelerin yapımını gerçekleştirmiştir.
 
Halen firmamız Mimarlık, Mühendislik, Müşavirlik, İnşaat ve Proje hizmetleri faaliyetlerine  ŞAHİN MİMARLIK  MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE  TİCARET  TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ adı altında devam etmektedir.

Projeler

Modern altyapısı sayesinde her tür teknoloji, Adiva Ümitköy’de sıradan hayatın bir parçası. Fiber internet altyapısı, akıllı ev sistemi altyapısı, Telekom ve uydu tesisatı ile modern yaşamın hızından geri kalmayın.

Modern altyapısı sayesinde her tür teknoloji, Adiva Ümitköy’de sıradan hayatın bir parçası. Fiber internet altyapısı, akıllı ev sistemi altyapısı, Telekom ve uydu tesisatı ile modern yaşamın hızından geri kalmayın.

REFERANSLAR
Proje Görevi Proje Tipi Şehir
Adiva Ümitköy İnşaat Firması Konut Ankara
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 5906 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş