facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
Poncebloc
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 232 477 77 77 - 1966

GSM

Faks

Yetkili

Adres

Umurbey Mh. İşçiler Cad. No: 143 Metin Akdurak İşhanı Alsancak

İl / İlçe

İzmir,Konak

Kuruluş

Hakkımızda

Türkiye'de Poncebloc

Almanya ve Fransa’nın yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc artık Türkiye’de de üretiliyor. Türk inşaat sektörünün yeni yapı elemanı olarak hafifliği ile devrim yaratacak PonceBloc, Fransız know how’ına ek olarak Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de üretiliyor.

Acentecilik, armatörlük, entegre lojistik hizmetleri ve liman işletmeciliği gibi ana iş kollarının yanı sıra farklı sektörlerde de faaliyet gösteren Arkas’ın inşaat sektöründeki yeni iştiraki olan PonceBloc,  Arkas’ın, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yenilikçi ve öncü kimliğine uygun olarak, Türkiye’nin yeni nesil, çevre dostu hafif yapı elemanı olmaya aday.

Üstün ısı ve ses yalıtım performansı, kolay uygulama imkanı ve uzun yapı ömrü ile de fark yaratan, ponza taşından üretilen PonceBloc, hafifliğinin yanı sıra çevreci, yüzde yüz geri dönüştürülebilir doğal bir ürün.

Kayseri’de bulunan 5 bin metrekare kapalı, 63 bin metrekare açık alandan oluşan fabrikası, İzmir ve İstanbul’da ofisleri  ve seçkin bayi ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Misyonumuz
Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek, insan kaynaklarımıza yatırım yaparak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı deneyimlerimizi de kullanarak, ürünlerimizle çevreye, topluma ve ülke ekonomisine değer katan yapıların inşa edilmesine katkı sağlamak.

Vizyonumuz
İnşaat sektörüne sunduğumuz üstün performanslı, yenilikçi ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, gerek çalışanlarımıza, gerekse ortaklarımıza sürdürülebilir bir gelecek vaat ederek, öncü bir kurum olmak.

Kalite Politakımız

Türkiye'de hafif  yapı elemanları alanında yenilikçi ürünler sunan  firmamız, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanmasına yönelik, yetkin bayi ağıyla  tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçleri kapsayan, her faaliyetin etkilerini izleyen ve sonuçlara göre sürekli iyileştirme hedefleyen ISO  Kalite Yönetim Sistemi belgesinin alınması için çalışmalarını yürütüyor.

Kalite bilincinin kurum içine entegrasyonu, kalite ile ilgili faaliyetlerin her departman tarafından  yürütülmesi ve çalışanların  bu doğrultuda gerekli eğitim faaliyetleri ile desteklenmesi hedefimizdir.

Avrupa Teknik Normlarını yüzde 100 karşılayan, tamamen doğal malzemelerle ekolojik olarak üretilen ve  geri dönüşümünde de  kimyasal madde kullanılmayan PonceBloc, Fransız Çevre ve Sağlık Birliği (FDES) tarafından da onaylı bir üründür. Ürünümüzle sağladığımız bu güvenin yanı sıra kurum olarak tüm faaliyetlerimizde, yasal zorunlulukları ve şirket kültürümüzden kaynaklanan diğer yükümlülükleri duyarlılıkla yerine getireceğiz. Tüm faaliyetlerimizde sürekli geliştirme fırsatları arayacak, iyileştirme programları yürüteceğiz.

ÜRÜNLER

PONCEBLOC - PONZA DUVAR BLOKLARI

Poncebloc

17 projede yer aldı

PONCEBLOC - PONZA LENTO

Poncebloc

0 projede yer aldı

PONCEBLOC - PONZA ASMOLEN

Poncebloc

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 1   0
KALİTELİ 1   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 1   0
SORUMLULUK 1   0
İŞ TAKİBİ 1   0
YORUMLAR
(0%)
(0%)
(0%)
(0%)
(0%)

Ziyaretçi Puanı

9,0


  • Çevreci ürün, başarılı...

    Cevdet Akın

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) / Hayır (0)

Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 2092 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş