facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
ÖNCÜOĞLU MİMARLIK
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0312 473 09 05 - 06

GSM

Faks

0312 473 09 07

Yetkili

Cem Altınöz – Cumhur Keskinok – Enis Öncüoğlu

E-posta

Adres

Atatürk Bulvarı İlbank Sitesi No:243 A Blok/D 06690

İl / İlçe

Ankara,Çankaya

Kuruluş

Hakkımızda

Öncüoğlu+ACP, dinamik ve tecrübeli mimar tasarımcı, plancı ve mühendislerden oluşan ekibiyle Türkiye, Almanya, Rusya ve Kazakistan'da faaliyet gösteren uluslararası bir mimarlık firmasıdır. Hasan Öncüoğlu tarafından 1964 yılında kurulan firma 1996 yılından bu yana Enis Öncüoğlu ve ortakları Önder Kaya, Cem Altınöz, Engin Öncüoğlu, Ed Jenkins ve İsmail Hatipoğlu  tarafından yönetilmektedir. Öncüoğlu+ACP 48 yıllık mimari tasarım ve planlama deneyimini alanında uzmanlaşmış 50 çalışanıyla Ankara, İstanbul, Moskova, Astana, New York & Dubai ofislerinde devam ettirmektedir.

 
Yakın geçmişte, Öncüoğlu'nun ana uzmanlık alanı Türkiye, Rusya ve CIS ülkelerinde tasarlanan Karma-Kullanım Merkezleri, Alışveriş, Ofis, Konut, Turizm ve Ticaret Merkezi alanlarındaki projeler üzerine gelişmiştir. Bu projelerden birçoğu ulusal ve uluslararası arenalarda ödüllere layık görülmüştür. ''Metropolis Ofis & Alışveriş Merkezi'' projesi 2009'da Moskova'da Ticari Gayrimenkül Ödülleri'nde "En İyi Karma Kullanım Projesi Ödülü"ne, yine aynı sene ''Cepa Alışveriş Merkezi'' Cityscape Ödülleri'nde "En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü"ne, Eczacıbaşı Ar-Ge Merkezi ise "Yüksek Övgü Ödülü"ne, "Ritz Carlton Otel" projesi 2007 yılında Moskova Ticari Gayrimenkül Ödülleri'nde "En İyi Otel Ödülü"ne, yine 2006 yılında "Udenly Park" ve 2007 yılında "Regions June" projeleriyle Moskova Ticari Gayrimenkul ödüllerinde "En iyi Alışveriş Merkezi" ödüllerine layık  görülmüşlerdir.
 
Öncüoğlu+ACP'nin en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi, güncel mimarlık disiplinini, gerçekçi ve uygulanabilir bir yaklaşım ile işverenin talepleri ve projenin fizibilitesine de uygun olacak şekilde birleştirebilme becerisidir. Master plandan konsept tasarımı ve uygulama projelerine kadar birçok alanda hizmet veren Öncüoğlu+ACP en donanımlı danışmanlık firmalarıya çalışarak projeleri koordine ve kontrol etmekte olup;  tüm ölçek kapsam ve etaplardaki her türlü projeyi yerel otoriterelerden onay alım süreci de dahil olmak üzere uluslararası standartlarda hızlı bir şekilde yönetebilecek deneyim, ekip ve organizasyona sahiptir.
 

BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 6077 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş