facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
KNAUF INSULATION
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0222-2282800

GSM

Faks

0222-2282804

Yetkili

Adres

75. Yıl Mah. (Küçük Org. San.) 1. Cad. No:1/G, 26250

İl / İlçe

Eskişehir,Odunpazarı

Kuruluş

Hakkımızda

Knauf Insulation, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 150 dönümlük arazi içerisinde, 20 dönüm fabrika alanı ve 15 dönüm depolama alanı ile Ağustos 2014 tarihinde Türkiye’de üretime başlamıştır.

Dünyadaki en son ve en yeni mineral yün üretim teknolojisini kullanarak alanında çığır açan yenilikçi ve sürdürülebilir ürünler üreten Eskişehir fabrikası, bugün toplamda 130 personeli ile yıllık 45 bin ton mineral yün üretim kapasitesine sahiptir.


Sektörde, alanında en deneyimli satış kadrosu ve Türkiye geneline yayılan geniş bayi ağı ile yurt içi satış faaliyetlerine ek olarak, 20’den fazla ülkeye de ihracat yapılmaktadır.

Uygulamaya özel çözümler geliştiren bir anlayış ile büyümesini hızlandıran Knauf Insulation, Eskişehir üretim tesisinde talebe göre kaplamalı veya kaplamasız şilte ve levha yalıtım malzemeleri ile bir çok farklı uygulama için sürdürülebilir enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunmaktadır.

Türkiye yapılanmasını tamamlayarak yalıtım piyasasındaki gücünü daha yukarılara taşıyan Knauf Insulation, yalıtım sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ile doğru uygulamaya doğru ürün anlayışı ile son kullanıcıdan karar verici mertebesine kadar her noktaya ulaşmaktadır.

Yalıtım sektörüne getirdiği yenilikler ve ezber bozan ürünlerle gelişimin öncüsü olan Knauf Insulation, yapılar için enerji verimli sistemlerde global lider olma hedefine her geçen gün yaklaşmaktadır.
 

ÜRÜNLER

DIŞ CEPHE MANTOLAMA LEVHASI / FKD-S THERMAL

KNAUF INSULATION

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 875 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş