facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
HÜPPE
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 282 758 15 11

GSM

Faks

0 282 758 15 14

Yetkili

Adres

ÇOSB Atatürk Cad. 4. Sok. No:2, 59500

İl / İlçe

Tekirdağ,Çerkezköy

Kuruluş

Hakkımızda

HÜPPE, GLOBAL DUŞ KABİNİ SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ
Avrupa ve Türkiye'yi duş kabini ile tanıştıran Hüppe, banyonuzda kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmaya devam ediyor...

Şirket ProfiliHüppe Grubu 1889 yılında Justin Hüppe tarafından Almanya'da kuruldu. Duş kabini kıta Avrupası ile 1966 yılında Hüppe ile tanıştı. Alanında inovasyon ve kalite ile özdeşleşen Hüppe, bu tarihten itibaren sadece Avrupa değil Dünya duş kabini sektöründe itici bir güç, bir trend belirleyici olmuştur ve olmaya devam ediyor. Bugün, Hüppe global duş kabini sektörünün en güçlü markasıdır.

Hüppe 1986 yılında Masco Grubu şirketlerine katıldı. Masco Grubu bünyesinde bulunan Behr®boya, BrassCraft® tesisat, Delta® ve Hansgrohe® musluk, banyo ve duş armatürleri, KraftMaid®, Merillat® ve Quality™ dolap, Milgard® pencere ve kapı gibi konut ve aileye yönelik dünyaca tanınmış markalı ürünlerinin en büyük üreticilerinden biridir. Masco aynı zamada inşaat sektörü için yalıtım, tesisat montaj servislerinin lider sağlayıcılarındandır. 20'den fazla şirketten oluşan Masco Grubu, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 60, dünyanın diğer ülkelerinde 20'den fazla üretim tesisini bünyesinde bulundurur.

Hüppe Türkiye ise İntermart adı altında 1986 yılında Adana'da bir Türk girişimci tarafından kuruldu. Türkiye'yi duş kabini ile tanıştıran firma da İntermart yani bugünkü Hüppe Türkiye'dir. İntermart ilk dönemlerinde Amerikan Craft Diston Industries firması ile yapılan lisans anlaşması doğrultusunda Türkiye'de duş kabinleri üretip Duşakabin markası ile Türk tüketicisinin beğenisine sundu. İntermart'ın markası Duşakabin ürün ile özdeşleşmiş, ürün duşakabin olarak söylenir olmuştur. 1994'teki Türkiye'nin de dahil olduğu Avrupa Gümrük Birliği Antlaşması'ndan sonra, Hüppe Almanya ile İntermart'ın yolları kesişmiş, birkaç ürünün lisans anlaşması ile başlayan işbirliği, 1995 başlarında Hüppe Almanya'nın İntermart'ın tüm hisselerini satın alması ile sonuçlanmıştır. Nisan 2006 yılından itibaren de 'İntermart' ismi 'Hüppe Türkiye' olarak değiştirilmiş, ürünler de bu tarihten itibaren 'Hüppe' markası ile Türk tüketicisinin beğenisine sunulmuştur.

NEDEN HÜPPE
Bizce duş alma temizlenmenin de ötesinde bir olgu. Bir rahatlama, bir tazelenme, hoş bir ateşleyici. Güne başlangıcta size güç katar. Akşam tüm düşüncelerden beyninizi arındırıp rahat bir uyku sağlar. Yeni ürün geliştirmede Hüppe duş almayı bir zevke dönüştürmeyi amaçlar. Keyif alacağınız bir duş, sonrasında olabilecek işler ile zehirlenmemeli. Hüppe ürünleri size herşeyin en iyisini sunar.

ÜRÜNLER

DUŞ KABİNİ/ AURA SAK C DUAL T

HÜPPE

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1599 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş