facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
GÜVEN ERBEK İNŞAAT
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 232 348 17 11

GSM

Faks

0 232 347 43 64

Yetkili

Güven Erbek

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 273/1 SokakNo:6 Narlıbahçe Sitesi A1 Blok D:2

İl / İlçe

İzmir,Bornova

Sektör
Kuruluş

1993

Hakkımızda

19 yıldır İzmir’e modern yapılar kazandıran Güven Erbek İnşaat, her projesinde önceliği “yaşam kalitesi” ni yükseltmeye yönelik detaylara veriyor. İnşaat kalitesi, işçiliği, ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetleri ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Güven Erbek İnşaat, adını sektörün üst sıralarına taşımaya devam ediyor.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden Güven Erbek İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.

Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer katmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran Güven Erbek İnşaat, modern inşaat teknikleri ile güvenliği maksimum düzeyde sağlayıp, profesyonel ekibi ile lüks kavramına yeni bir boyut katarak, müşterilerinin mutluluğunu çoğaltıyor..

Projeler

İrili ufaklı evleri, taş kaplı ara sokakları ve yeşil alanları ile şirin bir mahalle düşünün. Asla tek başına yapılar olarak düşünülmeyen bu yerleşim, gündelik hayatın ortak mekanlarda yeşermesine olanak sağlıyor.

İrili ufaklı evleri, taş kaplı ara sokakları ve yeşil alanları ile şirin bir mahalle düşünün. Asla tek başına yapılar olarak düşünülmeyen bu yerleşim, gündelik hayatın ortak mekanlarda yeşermesine olanak sağlıyor.

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 5053 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş