facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
EVRENOL ARCHITECTS
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 216 326 97 19 - 20

GSM

Faks

Yetkili

Adres

Koşuyolu Caddesi Simge Sokak No:10 Koşuyolu

İl / İlçe

İstanbul,Kadıköy

Kuruluş

1990

Hakkımızda

1990 yılında kurulan ofis Mimarlar Workshop olarak kurulan ve 2014 yılında Evrenol Architects ismi ile çalışmalarına devam eden mimarlık ofisi.

Alp Evrenol (1941 - 2012) Kurucu Ortak / Y. Müh. Mimar
Robert Koleji bitirdikten sonra, aynı kurumun İnşaat Mühendisliği bölümünde yükseköğrenimine başlayan Alp Evrenol, Stuttgart Teknik Üniversitesi'ne geçerek 1969 yılında Yüksek Mühendis Mimar olarak mezun oldu. Mimari Teorisi Fakültesinde bir süre yardımcı asistanlık yapan Evrenol, deneysel planlama kürsüsünde Prof. Dr. Juergen Joedicke ile "Estetiğin Mantığı" konusunda araştırmalar yaptı. 1979 - 1990 yılları arasında Mimarlar A.Ş şirket ortağı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. 1990 yılından beri kurucusu olduğu Workshop Mimarlar Ltd. Şti. 'nde mimari proje yöneticisi olarak çalışan Evrenol, 28 Haziran 2012 yılında aramızdan ayrıldı.
 
Mehpare Evrenol / Kurucu Ortak / Y. Mimar
İzmir Amerikan Koleji'nde lise eğitimini tamamlayan Mehpare Evrenol, 1977 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu ve 1982'ye kadar aynı kurumda şehircilik kürsüsünde asistan olarak görev yaptı. 1990 yılından beri kurucusu olduğu Workshop Mimarlar Ltd. Şti.'nde kentsel tasarım, mimari, iç mimari projeler genel yöneticisi ve CEO olarak çalışmaktadır.
 
Burak Karaca / Şirket Ortağı & Proje Müdürü / Mimar
Yıldız Teknik Üniversitesinden 1999 senesinde Mimar olarak mezun oldu. Çeşitli firmalarda edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2002 senesinde Evrenol Architects (Mimarlar-Workshop) bünyesine katıldı. O zamandan beri ağırlıklı olarak büyük ölçekli projelerin konsept projelerinden uygulama dokümanlarına uzanan aşamalarında tasarımcı ve ekip lideri olarak rol almaktadır. 2012 yılından itibaren şirket ortağıdır.
 
Tamer Tunbiş / Şirket Ortağı & Proje Müdürü / Y. Mimar
Orta ve lise öğrenimini İstanbul Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam etmiş, 1999 senesinde aynı üniversiteden yüksek lisans diploması alarak mezun olmuştur. Çeşitli büyük ölçekli projelerde tasarımcı mimar olarak hizmet verdikten sonra 2002 senesinde Evrenol Architects (Mimarlar-Workshop) ekibine katılmıştır. Tasarım ve proje koordinasyonu konularında geniş birikim ve tecrübeye sahiptir. 2012 yılından itibaren şirket ortağı olan Tamer Tunbiş halen aktif olarak mimari proje yöneticiliği görevini sürdürmektedir.

REFERANSLAR
Proje Görevi Proje Tipi Şehir
Sinpaş Altınoran Çankaya Mimari Proje Konut Ankara
Sinpaş Aquacity Denizli Mimari Proje Konut Denizli
Sinpaş Köyceğiz Mimari Proje Konut İstanbul
Ottomare Suites Mimari Proje Rezidans İstanbul
Seapearl Ataköy Mimari Proje Rezidans İstanbul
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 6710 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş