facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
Ersa Mobilya
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 312 267 00 11

GSM

Faks

0 312 267 00 13

Yetkili

Adres

Oğuz Cd. No:12, 06935 Ahi Evran OSB/Sincan/Ankara, Türkiye

İl / İlçe

Ankara,Sincan

Kuruluş

1958

Hakkımızda

Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’de ofis mobilyası üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Ersa, sektöre adımını 1958 yılında, Sivas’taki metal atölyesiyle attı. 1962 yılında ilk koltuk modelini üreterek yolculuğuna devam etti. Devlet Malzeme Ofisi’nden (DMO) sipariş almaya başlayarak büyüyen firma, kazandığı ihale sonrasında üretimini Ankara’ya taşıdı.

“Ersa” adıyla 1978 yılında kurumsallaşan şirket, ilk olarak ahşap atölyesini geliştirip modern tesislerine taşındı ve metal, ahşap makinelerini yeniledi. Kurumsallaşan yapısıyla yerli ve yabancı birçok tasarımcıyla birlikte çalışmaya başlayan şirket, 2009 yılında ahşap mobilya  üretimi için yeni bir tesis kurdu. 

İlk yerli tasarım ödülünü “Design Turkey” kapsamında “Üstün Tasarım” ve “İyi Tasarım” ödülleriyle 2010 yılında alan şirket, 2011 yılında “BoxinaBoxIdea” konseptiyle ilk showroom’unu açtı. Ersa, yakaladığı tasarım çizgisiyle, dünyanın prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot’a aynı yılda layık görüldü. Ödüllere doymayan şirket, 2015 yılında 35 adet ödüle ulaştı ve yenilerini almaya devam ediyor.

Sınırların ortadan kalktığı dijital ortamda Türkiye’de bir ilke imza atarak; yerli, yabancı, amatör ve profesyonel tasarımcıları buluşturduğu BoxinaBoxIdea.com web sitesini kurdu.

2014 yılında Dünya çapında en büyük ofis mobilya markalarından olan Haworth ile tek yetkili satıcılık anlaşması yaptı.

Bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetimde görev aldığı Ersa, mobilyanın var olduğu her alanda faaliyetini sürdürüyor.

Vizyon: Yenilikçi ve ödüllü tasarımlar, kullanışlı ve kaliteli ürünlerle iş yaşamına yeni bir boyut katmak; rekabetçilik anlayışı ve takım ruhuyla sektörün lideri, Avrupa’nın en başarılı mobilya markası olmak.

Misyon: Sürdürülebilir ürünleri ve hizmet kalitesiyle, iş yaşamının her alanına yeni soluk getiren, dünyaya değer katan marka olmak.

ÜRÜNLER

YÖNETİCİ MASASI / ARROW

Ersa Mobilya

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 1   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1491 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş