facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
EGESEL İNŞAAT
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 232 252 00 85

GSM

Faks

0 232 251 04 72

Yetkili

Adres

AtıfBey Mah. 11/5 Sk. No:3/c

İl / İlçe

İzmir,Gaziemir

Sektör
Kuruluş

1995

Hakkımızda

1995 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir. EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirmeden yaşam alanlarına değer katan en küçük ayrıntılara kadar tüm süreci titizlikle yönetir ve satışı gerçekleştirir.
 
Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT her türlü detayın titizlikle tasarlandığı mükemmel projelere imza atar.  Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan EGESEL İNŞAAT’ta hedeflenen ilk nokta “minimum hata”dır.
 
Şirketimiz prensiplerinden ödün vermeden ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile İzmir’de pek çok kişiyi konut sahibi yapmıştır. EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.
 
Son 10 yıldır Gaziemir ilçesinde 800’den fazla konut ve işyeri inşa eden ve şu anda başta Triyanda Evleri olmak üzere yeni projelerle varlığını sürdüren EGESEL İNŞAAT; tecrübe ve birikimleriyle her boyutta ve her türlü yapı işini yapabilme yetenek ve potansiyeline sahiptir.
 
BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ
 
EGESEL İNŞAAT’ın tüm kadrolarının mesleğe ve sektöre bakışında kurucumuz Hüseyin Şahin’in geniş dünya görüşünün yansıması vardır.
 
Bizim için mesleğimiz, yalnızca mekânlar inşa edip ticari varlığı sürdürmek değildir. İşimiz, insanların hak ettiği değerli yaşam alanlarını, olması gereken detaylar ve özelliklerle projelendirmek ve hayata geçirmektir. Sosyal düşünce ve kimliğimiz imza attığımız tüm projelerde kendisini hissettirir. Çünkü bizim için yaşam, bir değerler bütünüdür.
 
İLKELERİMİZ
 
* EGESEL İNŞAAT imzalı tüm projeler, satış sonrası hizmeti de sunar. İnşası tamamlanıp satışı gerçekleşen tüm taşınmazların sahipleri, diledikleri ve ihtiyaç duydukları her an bizlere, yerleştikleri konutların bir adım yakınındaki ofislerimizden ulaşabilirler.
 
* EGESEL İNŞAAT projelerinde ilk hedef “sorunsuzluk”tur. Müşterilerimiz bizim dostlarımızdır ve projelerimizden herhangi birinin sahibi olan hiçbir dostumuz negatif bir geri dönüş yapma ihtiyacı duymamalıdır.
 
* EGESEL İNŞAAT, imalat yapan firmalara öncelik tanır. Emeğe duyduğumuz saygı bu önceliğin temelidir.
 
* EGESEL İNŞAAT, mekân sahibi olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunar ve satışını gerçekleştirdiği her bina, daire ve işyerinin arkasında durur.
 
* EGESEL İNŞAAT’ta müşteri yanıltılmaz. Bilgi gerektiren her konuda açıklık politikası gereğince tüm bilgiler paylaşılır. Yalan söylenmez.
 
* EGESEL İNŞAAT’ın titizlik gösterdiği en önemli konulardan birisi de zamanlamadır. “Yarın değil, bugün değil; Şimdi!” ilkesi, EGESEL İNŞAAT’ın olmazsa olmazlarındandır.

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 4293 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş