facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
Ege Seramik
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0232-8781700

GSM

Faks

0232-8781254

Yetkili

Adres

Ankara Asfaltı 26. Km, 35170

İl / İlçe

İzmir,Kemalpaşa

Kuruluş

1972

Hakkımızda

1972 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan Ege Seramik, 1975 yılında üretime geçip, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına önem vererek, istikrarlı yatırım, büyüme azmi ve yaptığı yenilikler ile günümüzde sektörün en önemli firmalarından biri olmuştur. 350 bin m² üretim tesislerinde, yıllık 24 milyon 500 bin m² üretim kapasitesine sahiptir.

1992 yılında halka açılan şirket Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Hisseler 2016 yılında Yıldız Pazar’a alınmıştır.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2009 yılında “Digital Tile by Ege Seramik” markası ile dijital baskı teknolojisini kullanmış ve sektöre büyük katkı sağlamıştır.

Ege Seramik sektöründe ISO 9001 belgesi almaya hak kazanan ilk firmadır. ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi ise şirketin sahip olduğu bir diğer belgedir. Fabrikanın tüm güvenliği ise GSV ile belgelendirilmiştir.

Ege Seramik, Fransız Standardı NF UPEC belgesine sahiptir. İhracat yapılan tüm ülkeler için gerekli denetimler olumlu sonuçlanmıştır.

TSE tarafından verilen ‘’Çift Yıldız‘’ Belgesi ile ürünlerin Türkiye, Avrupa ve Amerika Standartlarının üzerinde kaliteye sahip olduğu doğrulanmıştır.

TSE ISO IEC 27001 standardında yer alan politika ve prosedürleri devreye alarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulmuştur.

2015 yılında, Türkiye’nin ilk çevreci ve doğalgaz tüketimini azaltan üretim tesislerinin açılışı yapılmıştır. Gelişen pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak yenilenen tesislerimizde Türkiye'nin ilk eko seramik pişirme fırını, otomatik paketleme makinaları, insansız forklift ve palet istifleme robotları, şekillendirme sonrası granül boyama tesisleri, palet örtme ve çemberleme hatları devreye alınmıştır.

Ege Seramik, Türkiye pazarında 150’den fazla yetkili satıcısı ve 2 binden fazla bayisi ile güçlü bir dağıtım ağına sahiptir. Ayrıca, 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla dış pazardaki gücünü arttırmaktadır.

Ege Seramik, şirket misyon ve vizyonu doğrultusunda yürüttüğü çalışmaları ile sürekli ileriye gitmenin haklı gururunu taşımaktadır.

ÜRÜNLER

ENYGMA

Ege Seramik

0 projede yer aldı

ALLA TURCA

Ege Seramik

0 projede yer aldı

EGE TECH

Ege Seramik

0 projede yer aldı

DAMA

Ege Seramik

0 projede yer aldı

ROAD

Ege Seramik

0 projede yer aldı

ARYA

Ege Seramik

0 projede yer aldı
BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 1   0
KALİTELİ 1   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1884 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş