facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
BAYSAŞ İNŞAAT
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 (216) 470 55 75

GSM

Faks

0 (216) 291 18 46

Yetkili

Şemsettin Aydın

Adres

Fikirtepe, Mandıra Caddesi No: 196 İstanbul

İl / İlçe

İstanbul,Kadıköy

Sektör
Kuruluş

1993

Hakkımızda

21 yıl önce kurumsal, güvenilir, itibarı yüksek bir şirket olabilme hedefleri ile kurulan Baysaş, bu hedeflerine ulaşarak, geride bıraktığı başarılarla dolu yılların haklı gururunu yaşıyor.
 
Hızla gelişen dünyanın aynı hızla gelişen yapı teknolojilerini kullanarak,
bu değişimlerle oluşan yapı ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli projeler üretmek,
bu günün bilinen lokasyonları ile kısıtlı kalmadan geleceğin merkezleri üzerinde yoğunlaşarak yeni değerler oluşturmak ve bu yeni değerlerin katlanarak artacak gelirleri sayesinde yatırımcılarımıza yüksek kazanç sağlamak, ana faaliyet hedeflerimizdir.
 
Faaliyet hedeflerimizin yanı sıra, sektörümüze değer katabileceğine inandığımız kişi, kurum ve kuruluşlar ile yakın iş birliği içinde olmak, şirketimizi geleceğe taşıyabilecek olan nitelikli insanları, Baysaş Kurumsal Kültürü ile bütünleştirerek, şirketimizin yeni değerleri olarak kazanabilmek ve güvenilirliğimizi, itibarımızı, kurumsal kültürümüzü asla kaybetmemek, şirketimiz var oldukça değişmeyecek olan en önemli hedeflerimizdir.

İlkelerimiz
 
İnşaat sektöründeki gücünü ve itibarını, yapamayacağı ya da en iyi şekilde yerine getiremeyeceği hiçbir şeyi taahhüt etmemek, gerçekleştirdiği her projesinde yer alan her türlü imalatı, hatasız ve kusursuz olarak gerçekleştirmek, kazanmak kadar kazandırmaya da önem vermek, tam olarak mutlu edemeden, tam olarak mutlu olamamak gibi ilkelerine borçlu olduğunun bilincinde olan şirketimiz, bu ilkelere sahip olmayan kişi, kurum ve kuruluşlarla herhangi bir konuda ilişki içerisinde bulunmaz.

Projeler

İstanbul 216, rahatlıkla ulaşmanız, ulaşılmanız, kazançlı ve mutlu yaşamanız için, hayatın tam ortasındaki benzersiz konumunda, yükselmeye devam ediyor..

İstanbul 216, rahatlıkla ulaşmanız, ulaşılmanız, kazançlı ve mutlu yaşamanız için, hayatın tam ortasındaki benzersiz konumunda, yükselmeye devam ediyor..

BEĞENİYORUM 1   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 1   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 7888 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş