facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
Baumit
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

+90 216 680 34 00

GSM

Faks

+90 216 680 34 01

Yetkili

Adres

Dudullu, Esenşehir Mah. Barajyolu Cad. Hale Sk. No:10-B

İl / İlçe

İstanbul,Ümraniye

Kuruluş

Hakkımızda

ISI YALITIM SİSTEMİNDE UZMAN MARKA

Schmid Industrie Holding ve Avusturyalı bir diğer yapı sektörü firması olan Wietersdorfer Group, 1988 yılında Baumit markasını kurmuştur. Baumit, kısa sürede yapı malzemeleri alanında sağladığı başarı ile Avusturya sınırlarını aşarak Avrupa’da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bugün adı, inovasyona verdiği önem, güven ve kalite değerleri ile anılmakta ve 30 ülkede 40’ın üzerinde tesisi bulunmaktadır.

FARK YARATAN ÜRÜNLER

Özellikle dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanında uzman bir marka olan Baumit, bu alandaki ürünleri ile daha dayanıklı cepheler yaratmakta; enerji ihtiyacını azaltmakta ve yeşil binalar yaratılmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca yeni binalarda, Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile yalıtım yapıldığında daha ince duvar elemanları kullanılabilmekte, böylece yapılarda ilave hacimler yaratılabilmektedir. Bu da mekana alan kazanımı getirmektedir. Yaz ve kış aylarında sağlanan %50’ye varan oranlarda düşük enerji ihtiyacı ve düşük karbondioksit emisyonu ile doğaya saygılı bir yaklaşım izlenmektedir.

KALİTE DEĞERLERİ

Baumit ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 yönetim sistem sertifikalarına sahiptir. Ürünler, bu yönetim sistemlerine göre her aşamada izlenebilirlik, sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımına uygun olarak üretilmektedir. EOTA (Avrupa Teknik Onay Komitesi), ETAG 004 (Avrupa Teknik Onay Belgesi) teknik şartnamesine göre test edilmiş ve sertifikalandırılmış olan Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri yüksek performansa sahiptir. Sistemler, CE işareti taşırlar ve tüm sistem için kalite güvencesi olarak teknik onayları belgelenmiştir. Aynı zamanda, ürünler Türk Standartları’na uygun üretilmekte olup, TSE belgelerine de sahiptir. Baumit, Türkiye’de İZODER ve İMSAD üyesi olarak aktif şekilde bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarına destek vermektedir.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI

Bumit çevreye ve İnsana saygılı ürünlerin; zararsız hammaddelerle, temiz enerji ve modern teknoloji ile donatılmış ekipmanlarla üretilerek son kullanıcıya risksiz bir şekilde ulaştırılmasını amaçlamaktadır. Tedarikçi, müşteri ve diğer sektör paydaşlarının da çevreye olan duyarlılığının arttırılmasını sağlamak; yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak; sektörde gerekli eğitim faaliyetlerinde bulunmak; atık miktarlarını ve enerji tüketimini her yıl belirlenen Çevre Koruma, Geliştirme, Amaç ve Hedefleri doğrultusunda azaltarak, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak ekolojik dengeyi korumak için çalışmaktadır.

ÜRÜNLER
BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 1037 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş