facebook

Anasayfa akıllı sıralama iconAkıllı Sıralama tim buldutim-buldu
projeler iconProjeler firmalar iconFirmalar ürünler iconÜrünler markalar iconMarkalar
Form Firma Kimliği Firma Hakkında Görseller Projeler Referanslar Ürünler Beğeni Yorumlar
AKYÜREK ELMAS MİMARLIK
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0 212 282 57 97

GSM

Faks

0212 282 57 98

Yetkili

Adres

Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sk. Aydın İş Merkezi 2/4

İl / İlçe

İstanbul,Beşiktaş

Kuruluş

1998

Hakkımızda

Çağla Akyürek Elmas & Can Elmas, mimar olan babaları ile çalıştıktan sonra, ABD’de yüksek lisanslarını tamamlayarak 1998 yılında Akyürek Elmas Mimarlık’ın İstanbul Levent’teki ofisini kurdular.
 
Bugüne dek endüstriyel, eğitim, kültür, ofis, konut, turizm, sağlık, şehircilik/kenstel tasarım, iç mimarlık konularında birçok projeye imza atan Akyürek Elmas Mimarlık katılmış olduğu proje yarışmalarında ödül ve dereceler almıştır.   
 
Tasarım, iç mimarlık ve şantiye kontrolü konularında hizmetler vermekte olan Akyürek Elmas Mimarlık, konularında oldukça deneyimli mühendislik ve danışmanlık firmaları ile koordineli olarak çalışarak her projeye (statik, mekanik, elektrik, peyzaj, aydınlatma) uygun ekiplerin seçiminde titizlik göstermektedir.
 
Müşteri ile birlikte çalışarak, tasarımın müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarına, fonksiyon ve ekonomik şartlara uyum sağlayacak şekilde, hızlı, çağdaş ve estetik anlayışla geliştirilmesi ve çözümler üretilmesi firmanın öncelikleri arasındadır.
 
Yapılan projelerin zamanında ve en iyi şekilde tamamlanması; yapım ve kullanım aşamasında takip edilerek son ürünün kalitesinin en yüksek düzeyde tutulması yine Akyürek Elmas’ın hedeflerindendir.
 
Mimarlık mesleğini ve kültürünü en yüksek düzeyde uygulamak için teknoloji kullanımı, tamamen bilgisayar destekli tasarım, İnternet üzerinde proje koordinasyonu, dijital foto ve film destekli proje izleme ve arşivleme sistemleri kullanılmaktadır
 
Akyürek Elmas Mimarlık İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerinde hizmet verebilmektedir ve yurtdışından çok farklı literatürü takip etmektedir ve birçok mimari yayında projeleri ve makaleleri yayımlanmış, sempozyumlarda bildirileri sunulmuştur. 
 
Güncel ve önemli mimari yayınların düzenli olarak takip edilmesi ve kütüphanenin güncel tutulması, yurtiçi ve yurtdışı fuar – inceleme gezileriyle mimari görgü ve bilginin sürekli arttırılması Akyürek Elmas Mimarlık’ın önem verdiği konular arasındadır.

BEĞENİYORUM 0   0
ZAMANINDA TESLİM 0   0
KALİTELİ 0   0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0   0
SORUMLULUK 0   0
İŞ TAKİBİ 0   0
YORUMLAR
İlk yorumu yapan siz olun! Şimdi yorum yap butonuna tıklayıp yorumunuzu bize gönderin.
Yorum Gönder

Değerlendirmeniz

Bu firma 2895 defa incelendi

izmir web tasarım ve seo hizmetleri
Paylaş