facebook
TİM PLATFORM NEDİR?
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN İLETİŞİM VE REFERANS MERKEZİ
Gayrimenkul ararken projelerin çokluğu, fiyat değişkenliği gibi etmenler alıcıların bir tercih yapmasını zorlaştırıyor. Tim Platform, gayrimenkul sektörünün bu hereketliliğinden yola çıkarak, gayrimenkul alıcılarını nitelikli inşaat projeleri ile buluşturuyor. Akıllı sıralama sistemi ile tarafsız ve şeffaf bir kıyaslama imkanı bularak doğru yatırıma zaman kaybetmeden ulaşması gayrimenkul alıcısının işini kolaylaştırdığı gibi sektöre kendini doğru ifade etmek isteyen gayrimenkul firmaları için de adil bir rakabet ortamı sunuyor. Bu sayede sektörel iletişim canlanıyor, güvenirliği kanıtlanmış projeler yatırımcısına ulaşıyor.


AMAÇLAR
  • Gayrimenkul alıcısının, sayısı hızla artan inşaat projeleri arasından kendilerine en uygun yatırıma, tarafsız ve şeffaf bir karşılaştırma imkanı ile ulaşmasını sağlamak.
  • Gayrimenkul firmalarının, sektörde kendini ve projelerini doğru ifade edebilecekleri bir ortam sağlamak. Sektörel iletişimi canlı tutmak.
  • Gayrimenkul tedarikçi firmalarının ürün ve ya hizmetlerini firmalar ve gayrimenkul alıcılarına sunabildiği adil bir rekabet ortamı sağlamak. Bu sayede yeni pazarlar bulmalarına imkan yaratmak.


Tim Platform, bir reklam mecrası değildir, firmalar kullanıcıların değerlendirmeleri ve sisteme girdikleri doğru bilgiler hesaplanarak listelenir. Sektöre şeffaflık getirerek güven ortamını sağlamak Tim Platform'un ana amaçlarından biridir.


Sponsor ve Danışmanlarımız

Binat Danışmanlık

View more

Nar Eğitim Danışmanlık

View more